O šťastí a klíme
53:26
Podcast: Klímapodcast

O šťastí a klíme

23.12.2020

Toto je šiesty diel Klíma podcastu denníka SME.

Keďže vychádza 23. decembra, chceli sme, aby bol trochu sviatočne-vianočný. Aby bol skôr osobnou spoveďou či zamyslením sa nad hodnotami, ktoré sú v živote dôležité, než výpočtom alarmistických faktov či opakovaným prízvukovaním nedostatočných činov politikov. Ale aby bol stále o klíme.

Vďaka zanietenosti hostí pre veci verejné a svet, v ktorom žijeme, napokon nájdete v tomto vydaní všetko. Aj rozprávanie o šťastí a úprimné osobné posolstvá, aj múdre fakty a aj kritiku politikov.

Hosťami boli urbanistka z Metropolitného inštitútu Bratislavy Milota Sidorová a moderátor Viktor Vincze, ktorý sa na svoj Instagram fotí v električke alebo na skládke.

Hovoria o svojich motiváciách, meste, prírode, luxuse, prečo nejazdia autami, ako vidia budúcnosť, aj čo s nami robí teraz prítomná korona.

Veríme, že si počúvanie podcastu užijete rovnako, ako my jeho nahrávanie.

Za celý tím, ktorý klíma podcast denníka SME pre vás pripravuje, vám ďakujeme za priazeň v tomto roku a tešíme sa na všetky ďalšie vydania v roku 2021.

Podcast Klímapodcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SME.sk
Kategórie: Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.