Ružový Bicykel #4 — Dá sa spojiť hudba a architektúra? (Juraj Peták)
31:06
Podcast: Kandelaber

Ružový Bicykel #4 — Dá sa spojiť hudba a architektúra? (Juraj Peták)

09.03.2020
JURAJ PETÁK je rodený Bratislavčan, absolvent Vysokej školy výtvarných umení. Hudbe sa začal venovať, keď mal dvanásť rokov. V minulosti bol známy najmä z elektronického dua Purist, v súčasnosti pôsobí v projekte Lannne. Zároveň je vyštudovaný architekt. Venuje sa hlavne tvorbe interiérov, ale spolupodielal sa aj na architektúre festivalu Grape. V súčasnosti rozbieha so svojou sestrou Martinou „hand made“ značku slovenského nábytku s názvom Cirka. Ako sa mu hralo na Ružovom Bicykli? V čom sa líši Lannne od Purist? Čo znamená navrhovať architektúru pre festival Grape? Počúvajte náš podcast! RUŽOVÝ BICYKEL 7. ročník podujatia plného výtvarného umenia, hudby, divadla, workshopov a neobyčajných ľudí z blízka aj zďaleka sa tradične uskutočnil v priestoroch Hrubej bašty na Veternej ulici v Bardejove. Akcia sa konala vďaka partnerskej spolupráci s občianskym združením Different, správcom Kultúrno-komunitného centra Bašta. Tak, ako každý rok, aj tentokrát k nám zavítalo zopár inšpiratívnych hostí. Toto sú záznamy z našich spoločných diskusií. (23. 8. 2019) Pýta sa: Jakub Lenart Mixuje: Peťo Sivanič www.kandelaber.sk

Podcast Kandelaber je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Kandelaber
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.