Ľudia Bardejova #8 — Sú netopiere naozaj zodpovedné za rozšírenie koronavírusu? (Martin Ceľuch)
17:31
Podcast: Kandelaber

Ľudia Bardejova #8 — Sú netopiere naozaj zodpovedné za rozšírenie koronavírusu? (Martin Ceľuch)

24.06.2020
MARTIN CEĽUCH je členom Spoločnosti pre ochranu netopierov na Slovensku. Jeho malá rodinná firma Bat-man navrhuje a vyrába búdky pre vtáky a netopiere, venuje sa aj čmeliakom, včelám samotárkam, ježkom či veveričkám. Čo je to echolokácia a ako sa dá spať dole hlavou? Naozaj pijú netopiere krv a zamotávajú sa do vlasov? Prečo je dobré zavesiť si na svoj dom búdku? Počúvajte náš podcast! ĽUDIA BARDEJOVA je informačný online projekt občianskeho združenia Kandelaber, ktorý prezentuje bežných ľudí z Bardejova s nie celkom bežnými príbehmi a názormi. Jeho úlohou je ukázať, že aj na východnom Slovensku žijú ľudia zaujímavé životy. Hľadajte na facebooku — Ľudia Bardejova. (18. 6. 2020) Pýta sa: Alenka Petejová Mixuje: Peter Sivanič Zvučka: Milena Hrušovská (Michal Vilec — Polka Serenada) www.kandelaber.sk

Podcast Kandelaber je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Kandelaber
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.