Reflektor špeciál #4 — Majú ešte ľudia dôveru v politiku? (Ján Gálik)
10:31
Podcast: Kandelaber

Reflektor špeciál #4 — Majú ešte ľudia dôveru v politiku? (Ján Gálik)

20.02.2020
JÁN GÁLIK je spoluorganizátor protestov Za slušné Slovensko. Pôsobí v Košiciach, jeho sĺpčeky môžete poznať z časopisu .týždeň. Prvého februára 2020 sa spolu s ďalšími aktivistami vydal na cestu po Slovensku s cieľom prejsť viac ako 100 miest a dedín a diskutovať tak s ľuďmi o nadchádzajúcich voľbách. Ako ľudia naprieč Slovenskom vnímajú blížiace sa voľby? Dá sa dnes citlivo diskutovať na internete? A čo je to vlastne Slušné Slovensko? Počúvajte náš podcast! REFLEKTOR ŠPECIÁL je séria podcastov, v ktorých stručne spovedáme zaujímavých ľudí kultúrno-spoločenského života z celého Slovenska. Rozširujeme tak formát klasických živých diskusií Reflektor, ktorý vznikol v Bardejove v roku 2015. (9. 2. 2020) Pýta sa: Tomáš Dzuruš Mixuje: Peťo Sivanič www.kandelaber.sk

Podcast Kandelaber je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Kandelaber
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.