Čitateľský denník #5 — Parfume: Príbeh vraha & Nástroje výrečnosti (Šimon Evin, Jakub Lenart)
17:51
Podcast: Kandelaber

Čitateľský denník #5 — Parfume: Príbeh vraha & Nástroje výrečnosti (Šimon Evin, Jakub Lenart)

08.03.2021
Môže kniha voňať? Prečo sa stal Shakespeare najväčším britským básnikom? A ako sa zapojiť do našej novej knižnej súťaže? Rozoberáme: Parfume: Príbeh vraha (P. Süskind) The Elements of Eloquence (M. Forsyth) Spomíname: Poems to See By (J. Peters) Král Krysa (CH. Miéville) Železná rada (CH. Miéville) Obrátenie (M. Lawrence) Gándhí (C. Fusero) Vodní had (T. Sandoval) Harry Potter and the Sorcerer’s Stone: MinaLima Edition (J. K. Rowling) ČITATEĽSKÝ DENNÍK mudrovanie o knihách, comicsoch a preplnených poličkách. (27. 2. 2021) Diskutujú: Šimon Evin & Jakub Lenart Mixuje: Peter Sivanič & Jakub Lenart Zvučka: Jakub Lenart Podporiť nás môžete tu: bit.ly/2Z69RsO www.kandelaber.sk

Podcast Kandelaber je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Kandelaber
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.