Reflektor špeciál #13 — Ako dopadla korona na kníhkupcov?(Tomáš Fedorko)
15:46
Podcast: Kandelaber

Reflektor špeciál #13 — Ako dopadla korona na kníhkupcov?(Tomáš Fedorko)

11.05.2020
TOMÁŠ FEDORKO študoval filmovú dramaturgiu a scenáristiku v Banskej Bystrici. Pomáhal znovu oživiť kníhkupectvo Artforum v Banskej Bystrici, po skončení školy otvoril jeho pobočku v Prešove. Aké nové nápady v poslednej dobe realizoval? Má pri tom všetkom čas čítať? A aké sú jeho knižné tipy? Počúvajte náš podcast! REFLEKTOR ŠPECIÁL je séria podcastov, v ktorých stručne spovedáme zaujímavých ľudí kultúrno-spoločenského života z celého Slovenska. Rozširujeme tak formát klasických živých diskusií Reflektor, ktorý vznikol v Bardejove v roku 2015. (27. 4. 2020) Pýta sa: Jakub Lenart Mixuje: Peťo Sivanič Zvučka: Alenka Petejová www.kandelaber.sk

Podcast Kandelaber je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Kandelaber
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.