Ľudia Bardejova #4 — Aký bol rok 2019 pre Komunitnú nadáciu? (Janka Jonovová)
05:39
Podcast: Kandelaber

Ľudia Bardejova #4 — Aký bol rok 2019 pre Komunitnú nadáciu? (Janka Jonovová)

13.01.2020
JANKA JONOVOVÁ je programovou koordinátorkou Komunitnej nadácie Bardejov — neziskovej organizácie, ktorá finančne podporuje lokálne aktivity občanov a mimovládnych organizácií. Aký rok má Komunitka za sebou? A čo nové chystajú? Môžete si to opäť vypočuť v našej novej sérii podcastov venovaných uplynulým dvanástim mesiacom v našom meste. ĽUDIA BARDEJOVA je informačný online projekt občianskeho združenia Kandelaber, ktorý prezentuje bežných ľudí z Bardejova s nie celkom bežnými príbehmi a názormi. Jeho úlohou je ukázať, že aj na východnom Slovensku žijú ľudia zaujímavé životy. Inšpiráciou nám bol celosvetovo známy projekt Humans of New York. Hľadajte na facebooku — Ľudia Bardejova. (2. 1. 2020) Pýta sa: Jakub Lenart Mixuje: Peťo Sivanič www.kandelaber.sk

Podcast Kandelaber je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Kandelaber
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.