Reflektor špeciál #16 — Chýbajú Bardejovu architektonické súťaže? (Cech architektov Bardejova)
27:07
Podcast: Kandelaber

Reflektor špeciál #16 — Chýbajú Bardejovu architektonické súťaže? (Cech architektov Bardejova)

11.11.2020
CECH ARCHITEKTOV BARDEJOVA je nezisková organizácia založená na profesnom a lokálnom princípe, ktorá spája architektov so vzťahom k mestu Bardejov. ADAM DZAMBA je priestorový plánovač, člen komisie výstavby a územného rozvoja mesta Bardejov. V Bardejove žije osem rokov. MILOSLAV OLEJÁR je architekt, posledných dvadsať rokov žije v Kanade. V rokoch 1998 — 2001 bol členom Mestského zastupiteľstva v Bardejove MIROSLAV LAKATA je urbanista, člen komisie výstavby a územného rozvoja mesta Bardejov. Čo je to architektonická súťaž a čo môže mestu priniesť? Prečo poslal Cech otvorený list bardejovskej samospráve? Čo je problematické na zadávaní zákazok jedinej firme? Počúvajte náš podcast! REFLEKTOR ŠPECIÁL je séria podcastov, v ktorých stručne spovedáme zaujímavých ľudí kultúrno-spoločenského života z celého Slovenska. Rozširujeme tak formát klasických živých diskusií Reflektor, ktorý vznikol v Bardejove v roku 2015. (2. 11. 2020) Pýtajú sa: Alenka Petejová & Jakub Lenart Mixuje: Alenka Petejová & Peťo Sivanič Zvučka: Alenka Petejová Podporiť nás môžete tu: bit.ly/2Z69RsO www.kandelaber.sk

Podcast Kandelaber je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Kandelaber
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.