Čitateľský denník #6 — Väzeň z Azkabanu & Calvin a Hobbes (Šimon Evin, Jakub Lenart)
27:36
Podcast: Kandelaber

Čitateľský denník #6 — Väzeň z Azkabanu & Calvin a Hobbes (Šimon Evin, Jakub Lenart)

12.04.2021
Ako spolu súvisia dementori a depresia? Čo nás môže naučiť fiktívny plyšový tiger? A ako dopadla naša knižná súťaž? Rozoberáme: Harry Potter a Väzeň z Azkabanu (J. K. Rowlingová) Calvin a Hobbes (B. Watterson) Spomíname: Un Lun Dun (CH. Miéville) O svobodě a náboženství (J. Sacks) Kaligrafie a iluminace (M. Nobleová) Etika (D. Bonhoeffer) Pohádky Oscara Wildea (P. Craig Russell) Encyklopedie akčního filmu (V. Rybář & kol.) Služím Tajnému ohni (P. Hošek) ČITATEĽSKÝ DENNÍK mudrovanie o knihách, comicsoch a preplnených poličkách. (28. 3. 2021) Diskutujú: Šimon Evin & Jakub Lenart Mixuje: Peter Sivanič & Jakub Lenart Zvučka: Jakub Lenart Podporiť nás môžete tu: bit.ly/2Z69RsO www.kandelaber.sk

Podcast Kandelaber je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Kandelaber
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.