Reflektor #21 — Aké sú príbehy žien vo verejnom priestore? (S. Demská, V. Ledecká, V. Poklembová)
01:39:01
Podcast: Kandelaber

Reflektor #21 — Aké sú príbehy žien vo verejnom priestore? (S. Demská, V. Ledecká, V. Poklembová)

09.06.2020
SILVIA DEMSKÁ je učiteľka na prvom stupni ZŠ s MŠ sv. Faustíny v Dlhej Lúke. Vedie saleziánsky zbor Vinimini na sídlisku Vinbarg v Bardejove. VERONIKA POKLEMBOVÁ vďaka Teach For Slovakia sa vrátila späť na východné Slovensko. Pôsobila na Cirkevnej základnej škole v Dlhej lúke pri Bardejove. Pracuje pre ETP Slovensko v Košiciach, kde je aktuálne zapojená do projektu druhošancového vzdelávania. VLADIMÍRA LEDECKÁ/MARCINKOVÁ bola členkou tímu prezidenta Andreja Kisku, v ktorom viedla oddelenie regionálnej politiky a zastrešovala aktivity spojené s podporou podnikateľského prostredia. V súčasnosti pôsobí v NR SR ako poslankyňa v strane Za ľudí. Prečo vznikol na Vinbargu detský spevokol? Ako sa pracuje s prezidentom? Prečo (ne)dáva zmysel učiť? Počúvajte náš podcast! REFLEKTOR predstavuje sériu diskusií a prednášok zameraných na reflexiu aktuálnych kultúrno-spoločenských tém. Cieľom je rozvíjať kritické myslenie divákov, ich myšlienkovú kreativitu, argumentačné zručnosti, či schopnosť nazerať na problémy z rôznych uhlov pohľadu. (22. 12. 2018) Pýta sa: Jakub Lenart Spieva: Monika Luprichová Hrá: Miriama Kovaľuková Mixuje: Peťo Sivanič Zvučka: Alenka Petejová www.kandelaber.sk

Podcast Kandelaber je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Kandelaber
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.