Reflektor špeciál #1 — Aké boli najlepšie filmy roka 2019? (Peter Konečný)
16:43
Podcast: Kandelaber

Reflektor špeciál #1 — Aké boli najlepšie filmy roka 2019? (Peter Konečný)

25.01.2020
PETER KONEČNÝ je filmový kritik a šéfredaktor portálu kinema.sk. Jeho popularizačné prednášky o audiovizuálnom umení pozná každý filmový fajnšmeker na Slovensku. Aké filmy ho zaujali v roku 2019 a na aké sa teší v najbližšom období? Čo hovorí na úspech komiksových veľkofilmov? A ako sa pozerá na nadvládu Netflixu? Počúvajte náš podcast! REFLEKTOR ŠPECIÁL je séria podcastov, v ktorých stručne spovedáme zaujímavých ľudí z kultúrno-spoločenského života z celého Slovenska. Rozširujeme tak formát klasických živých diskusií Reflektor, ktorý vznikol v Bardejove v roku 2015. (17. 1. 2020) Pýta sa: Jakub Lenart Mixuje: Peťo Sivanič www.kandelaber.sk

Podcast Kandelaber je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Kandelaber
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.