Reflektor špeciál #15 — Potrebujeme zaznamenávať príbehy ľudí trpiacich za totality?(Lukáš Glesk)
06:49
Podcast: Kandelaber

Reflektor špeciál #15 — Potrebujeme zaznamenávať príbehy ľudí trpiacich za totality?(Lukáš Glesk)

30.06.2020
LUKÁŠ GLESK pracuje v Ústave pamäti národa. Jeho úlohou je zaznamenávať svedectvá ľudí perzekuovaných počas totalitných režimov na našom území. Je koordinátorom Festivalu slobody v regiónoch. Prečo organizuje Festival slobody? Čo je to Oral history a ako to vyzerá pri jej nahrávaní? Aký príbeh sa mu najviac zapísal do pamäti? Počúvajte náš podcast! REFLEKTOR ŠPECIÁL je séria podcastov, v ktorých stručne spovedáme zaujímavých ľudí kultúrno-spoločenského života z celého Slovenska. Rozširujeme tak formát klasických živých diskusií Reflektor, ktorý vznikol v Bardejove v roku 2015. (22. 6. 2020) Pýta sa: Jakub Lenart Mixuje: Peťo Sivanič Zvučka: Alenka Petejová www.kandelaber.sk

Podcast Kandelaber je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Kandelaber
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.