Epi. 44 - Vzchopia sa Lakers, alebo NBA ovládne tím s hviezdami mimo USA?
57:35

Epi. 44 - Vzchopia sa Lakers, alebo NBA ovládne tím s hviezdami mimo USA?

25.05.2021

Základná časť sezóny NBA je za nami. Spolu s Tomášom Prokopom sme sa pozreli na jej priebeh, zhodnotili prekvapania a sklamania, ako aj "rozdali" individuálne ceny hráčom. Reč potom prišla na playoff, kde sme rozobrali každú sériu prvého kola. Užívajte.

Podcast Joe Trendy SPORTS podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Joe Trendy
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.