Epi. 39 - V čom je problém Clippers? Majú Lakers šancu bez Davisa? (Tomáš Prokop)
54:18

Epi. 39 - V čom je problém Clippers? Majú Lakers šancu bez Davisa? (Tomáš Prokop)

02.03.2021
NBA podcast získava na svojej železnej pravidelnosti a dnes je tu nová epizóda. S Tomášom sme sa pozreli naprieč celým USA od Los Angeles až do New Yorku a rozobrali prekvapenia ale aj sklamania doterajšej sezóny. Nakoniec sme povedali aj o svojich fun to watch tímoch.

Podcast Joe Trendy SPORTS podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Joe Trendy
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.