Joe Trendy podcast ep. 1 - Hazi
49:26

Joe Trendy podcast ep. 1 - Hazi

27.01.2019

V premiérovom podcaste bol mojím hosťom ilustrátor a amatérsky kuchár Hazi. Môj skvelý kamarát, kolega a hlavne človek, čo mi dal veľa. Prebrali sme všetko od jeho začiatkov v Prahe, cez varenie, cestovanie. hľadanie inšpirácie až po to, ako spia delfíny. 

Podcast Joe Trendy SPORTS podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Joe Trendy
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.