Joe Trendy podcast ep. 3 - Kuxo
54:44

Joe Trendy podcast ep. 3 - Kuxo

08.02.2019

Kuxo. Multitalentovaný človek. Aktuálne manažér kapely Walter Schnitzelson a majster sveta v sociálnych sieťach. Rozprávali sme sa, pre aký detský magazín písal o hip-hope, aké to bolo, keď mal online magazín, ktorý ako jediný ako tak konkuroval Refresheru, prečo manažoval len polroka kapelu Billy Barman, za koľko predal Trendsetteru web, ako Jožkovi Golonkovi sľúbil auto, aký má názor na influencer marketing a spomenuli sme si aj na časy, keď stránky na Facebooku mali aj 120% organický zásah.

Podcast Joe Trendy SPORTS podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Joe Trendy
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.