Joe Trendy podcast ep 10. - Roman Frečka
29:47

Joe Trendy podcast ep 10. - Roman Frečka

18.09.2019

Do môjho ďalšieho podcastu som si zavolal človeka, ktorý je pre mňa dôležitý, pretože mi pomohol na mojej ceste k cvičeniu. Povedal mi, prečo je to dobré, pridelil mi super trénera a dokonca je aj vtipný. To je super kombinácia, nie? Jeho meno je Roman Frečka, je majiteľom Fitnation, miesta kde sa stretávajú super ľudia, ktorí chcú so sebou niečo robiť. Rozprávali sme sa, prečo je dobré niečo so sebou robiť, či je dobré mať trénera a ako to u nich vo Fitnation chodí. Samozrejme sme nemohli vynechať tému alkohol a cvičenie, ktorej výsledok ma veľmi nepotešil.

Podcast Joe Trendy SPORTS podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Joe Trendy
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.