Epi. 40 - Ako dopadol v NBA trade deadline? Bude Blake Griffin platným hráčom pre Nets?
51:51

Epi. 40 - Ako dopadol v NBA trade deadline? Bude Blake Griffin platným hráčom pre Nets?

26.03.2021

Už 40. epizóda podcastu je tu. S Tomášom Prokopom sme sa pozreli na všetky zaujímavé prestupy, ktoré sa počas trade deadline stali. Hovorili sme aj o Lakers a ich zraneniach, alebo či by sa k nim hodil Andre Drummond. Budú Miami bojovať o titul? Kto je podľa náš momentálne najväčší kandidát na titul? Vypočujte si podcast, ktorý je plný odpovedí.

Podcast Joe Trendy SPORTS podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Joe Trendy
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.