Epi. 42 - UEFA dostala facku od veľkoklubov. Znamená vznik Superligy zánik futbalu? (Andrej Zvolenský)
48:53

Epi. 42 - UEFA dostala facku od veľkoklubov. Znamená vznik Superligy zánik futbalu? (Andrej Zvolenský)

20.04.2021

Futbalový svet je v šoku! Dvanásť veľkoklubov aka bohatých klubov oznámilo vznik Superligy. UEFA im hrozí vylúčenim z domácich súťaží a ich hráčom zákaz reprezentovať svoje krajiny. Je to zlý krok alebo zaslúžená facka pre UEFA, ktorá je ovešaná korupčnými škandálmi a má vo futbale monopol? Mojím hosťom bol futbalový komentátor Andrej Zvolenský. Bavili sme sa aj o novom formáte Ligy Majstrov, slovenskej reprezentácii a slovenskej lige. Pekné počúvanie.

Podcast Joe Trendy SPORTS podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Joe Trendy
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.