Joe Trendy podcast ep 9. - Števo Eisele
45:03

Joe Trendy podcast ep 9. - Števo Eisele

30.07.2019

Mojím dnešným hosťom bol skvelý športový komentátor Števo Eisele. Téma bola jasná, venovali sme sa hlavne Formule 1, kde je Števo ako ryba vo vode. Prezradil aj, za aký futbalový klub hrával a zhodli sme sa, že šport je krásna vec. Dokonca sme aj vyriešili dilemu Leo Messi vs. Cristiano Ronaldo. 

Podcast Joe Trendy SPORTS podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Joe Trendy
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.