Epi. 38 - Má Liverpool po titule? Ktorý z Manchesterských klubov ovládne Premier league? (Čo je)
51:54

Epi. 38 - Má Liverpool po titule? Ktorý z Manchesterských klubov ovládne Premier league? (Čo je)

11.02.2021

Dano "Čoje" Feranec je veľký fanúšik a objavovateľ dobrého jedla. Okrem toho, je však dlhoročný fanúšik Liverpoolu a tak mu v tejto sezóne nie je moc do spevu. Čo sa stalo? Kde je problém, že Liverpool je len tieňom takmer neporaziteľného tímu z minulých sezón? Dokedy bude trvať neuveriteľná víťazná šnúra Manchesteru City? Ako by mohla vyzerať top 4 najsledovanejšej futbalovej ligy na svete? Je lepší Bruno Fernandes, alebo Kevin De Bruyne? To všetko sa dozviete v tomto podcaste. Športu zdar a príjemné počúvanie prajem.

Podcast Joe Trendy SPORTS podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Joe Trendy
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.