JERGY talks - Petra Pukalovicova
02:05:15
Podcast: JERGY talks

JERGY talks - Petra Pukalovicova

28.04.2020

Petra Pukalovičová, otvorená, optimistická a tolerantná rodáčka z Bratislavy. Vyštudovala marketingovú komunikáciu na Univerzite Cyrila a Metoda v Trnave.  Už počas školy sa stala redaktorkou marketingového časopisu Stratégie. Pôsobila v mediálnej agentúre Starmedia a neskôr spoluzakladala a viedla online agentúru Digitask. Popri zamestnaní absolvovala 600 hodinový výcvik pracovnej psychológie ukončený "titulom" CBC. Okrem reklamy a koučingu sa aktívne venuje aj behu.

V podcaste sa dozviete: o umení / o všestrannosti / o preklopení detských snov na realitu / čo ju nasmerovalo k reklame / ako sa dostala do redakcie magazínu Stratégie / čo ju inšpirovalo spoluorganizovať prvú online konferenciu na Slovensku / o prechode do mediálnej agentúry a založení digital oddelenia / o kreativite v online kampaniach v roku 2009 / ako zakladala digitálnu agentúru Digita.sk / o vystavaní teamu z ničoho na takmer 40 ľudí / ako skĺbiť programátorov a kreatívcov v jednom teame / o príjemných a úspešných kampaniach / ako prešla z kreatívnej oblasti do korporácie / o koučingu a riešení konfliktov / o príprave a stratégiách pri koučingu / akú spätnú väzbu jej dávajú deti / o behu a projekte Sheruns / ako vníma cestu vs. cieľ / aké knihy číta a kde nachádza inšpiráciu


Podcast JERGY talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.