JERGY talks - Ronald Luptak
01:45:23
Podcast: JERGY talks

JERGY talks - Ronald Luptak

14.03.2021

Ronald Lupták, férový, otvorený a úprimný rodák z Bratislavy,   absolvent Ekonomickej univerzity v Bratislave.  Viac ako 18 rokov sa venuje marketingu. Po práci v reklamných agentúrach zakotvil na strane klienta.  Najskôr rozvíjal značku SkyEurope, následne O2. Neskôr sa dostal k pivu nielen ako konzument, ale aj ako marketér. Niekoľko rokov pôsobil v Heineken Slovensko. Aktuálne háji farby  Molson coors. Je to najlepší šofér električky medzi marketérmi a najlepší marketér medzi šoférmi električiek.

V podcaste sa tiež dozviete: kde vyrastal a čo ho ovplyvnilo / čo ho bavilo v škole / ako sa dostal k marketingu a prvé kroky v ňom / SKY Europe / o kroku od klienta do agentúry / aký je stav marketingu na Slovensku / o vstupe do Heinekenu / ako pracoval so značkou Zlatý Bažant / o vášni k električkám

Podcast JERGY talks prináša Jerguš Holéczy v spolupráci s aktuality.sk

Podcast JERGY talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.