JERGY talks - Tomas Brngal
01:27:14
Podcast: JERGY talks

JERGY talks - Tomas Brngal

25.10.2020
Tomáš Brngál, vizionársky tímový hráč, rodák z Bratislavy. Absolvent Lekárskej fakulty Univerzity Komenského. V  roku 2016 založili startup Virtual Medicine, ktorý sa zameriava na ľudskú anatómiu vo virtuálnej a rozšírenej realite. Aktuálne má na konte už desaťtisíce stiahnutí vo viac ako  150 krajinách sveta. Vybudoval tiež spoločnosť Virtual Everything. Tá vytvára aplikácie pre spoločnosti z rôznych odvetví, napríklad automobilový priemysel, bankovníctvo, či telekomunikácie. V podcaste sa tiež dozviete: o vyváženom detstve / čo mu dal do života tanec a Lúčnica / o vyváženosti v živote / aké vymoženosti nám ponúka dnešná doba / o rozložení úloh a názorov v teame / o virtuálnej anatómii a jej prínose pre študentov / o hravosti a učení pomocou technológií / aká je hrozba technológií / kde a ako Tomáš hľadá ľudí do svojho tímu / ako začať ak máte v hlave projekt / čo je jeho životným poslaním / čo ho viedlo ostať na Slovensku / kde nachádza inšpiráciu / o budúcnosti medicíny / ako si dáva ciele / ako sa rozvíja a ako relaxuje Podcast JERGY talks vzniká v spolupráci s aktuality.sk

Podcast JERGY talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.