JERGY talks - Milan "Junior" Zimnykoval
01:19:33
Podcast: JERGY talks

JERGY talks - Milan "Junior" Zimnykoval

17.09.2019

Junior ako človek aj ako moderátor. Charakterizuje ho uveriteľnosť. Z Prešova k obľúbenému a úspečnému moderátorovi. Od opusteného Robinsona po cieľavedomého človeka. 

S Juniorom sme hovorili o: Moderátor ako značka / Kto je Junior a Milan Zimnýkoval podľa ľudi? / Ako sa odlišujú? / Ľudia ma brali vážne ako značku, to mi pomohlo v tom si to uvedomiť a začať s tým aj pracovať. / Moderátor je len kanál informácie / Prieskum potvrdil, že každý má svoju pozíciu. Ja som si zadefinoval tu svoju. / Ako pracovať s manipuláciou pri moderovaní. / Projekty mimo moderovania. Podcast JERGY talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.