JERGY talks - Juraj Pobjecky
01:29:39
Podcast: JERGY talks

JERGY talks - Juraj Pobjecky

17.03.2020

Juraj Pobjecky, veselý a pracovitý rodák z Piešťan. Marketingovú komunikáciu vyštudoval na Univerzite Tomáša Baťu v Zlíne. Od roku 2011 sa venuje marketingu v rámci agentúrneho života. Na pozíciách klientského servisu pôsobil v agentúrach Digita.sk a Zaraguza. Tu od roku 2014 do konca februára 2020 pôsobil ako stratég. Z kampaní, na ktorých robil, získali najviac ocenení za kreativitu a efektivitu práce pre Kofolu, Popradskú kávu, Semtex a Rexonu. Okrem reklamy sa aktívne venuje aj športu - behu a triatlonu.

V podcaste sa dozviete: o jeho detstve a prvom dotyku s reklamou / o štúdiu prepojenom s praxou v Zlíne  / o pracovných začiatkoch v Prahe / ako prešiel z klientského servisu na stratéga / ako sa mu Zaraguza dostala do srdca / ako sa vyvíja trh reklamy / aký je rozdiel medzi SK a CZ reklamou / kto sú odvážni klienti / ktoré projekty ho najviac bavili / ako mu pomáha šport

Podcast JERGY talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.