JERGY talks - Dominik Hopjak
01:30:44
Podcast: JERGY talks

JERGY talks - Dominik Hopjak

11.02.2020

Dominik Hopjak, rodák z Trnavy, študoval na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave. Je športovec telom a dušou. Na Slovensku patril k prvým mužom, ktorí sa začali venovať crossfitu. V roku 2011 založil najznámejší CrossFit gym na Slovensku - Red Royal CrossFit Bratislava. Momentálne sa venuje vlastnému projektu YA ATHLETICS.  Patrí k najvyhľadávanejším slovenským trénerom. Venuje sa aj behu a triatlonu. Kondičný tréner a pohybový terapeut.

V podcaste sa dozviete: ako sa dostal k športu / čo mu dal individuálny a čo tímový šport / ako sa z FTVŠ dostal k trénovaniu ľudí / čo ho priviedlo ku CrossFitu / aké boli začiatky CrossFitu na Slovensku / kedy a na základe čoho pochopil, že je čas sa posunúť ďalej / čo je YA ATHLETICS / aké sú v trénovaní rozdiely medzi ženami a mužmi / ako sa rozvíja / kde nachádza inšpiráciu / aké knihy ho bavia

Podcast JERGY talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.