JERGY talks - Michal Mesko
01:41:06
Podcast: JERGY talks

JERGY talks - Michal Mesko

16.08.2020
Michal Meško, tvorivý a netrpezlivý perfekcionista. Rodák z Martina, vyštudoval manažment a marketing na Fakulte managementu Univerzity Komenského v Bratislave. V roku 2007 absolvoval polročnú stáž so zameraním na spotrebiteľské správanie a internetový obchod v Holandsku. V roku 2000 bol spoluzakladateľom stránky Referaty.sk, najväčšieho portálu pre študentov, ktorý v roku 2004 predal. V roku 2000 bol pri vzniku internetového kníhkupectva Martinus.sk, ktorého je dnes spolumajiteľom a CEO. V podcaste sa dozviete: ako prekonal náročné obdobie a ako si ho kompenzuje / aké detstvo prežil a čo sa už vtedy naučil / čo mu dalo vytváranie školského časopisu / o najlepšej investícii života / ako v 15 rokoch vytvoril portál referaty.sk / ako sa študovalo na fakulte manažmentu UK počas jeho doby / ako sa dostal k Martinusu a začiatku ich spolupráce / o prvej objednávke cez internet / o jeho úlohách a vývoji v spoločnosti Martinus / ako sa rozvinul trh a samotný Martinus až po dnes / o tom ako vníma svoj vývoj / aké skúsenosti mu chýbajú / ako príjíma spätnú väzbu / kde nachádza inšpiráciu / na čo je najviac hrdý / ako relaxuje. Podcast JERGY talks vzniká v spolupráci s aktuality.sk

Podcast JERGY talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.