JERGY talks - Martin Herzo
02:05:15
Podcast: JERGY talks

JERGY talks - Martin Herzo

26.05.2020

Martin Heržo, morálny, pohotový. Rodák z Bratislavy s pevnou vôľou. Absolvent Slovenskej Technickej Univerzity. Kariéru naštartoval v MAG media, kde prešiel rôznymi pozíciami. Od roku 2007 pôsobí ako obchodný riaditeľ televízie JOJ. Popri zamestnaní absolvoval 600 hodinový výcvik pracovnej psychológie, ukončený "titulom" CBC - cerfitikovaný biznis kouč. Okrem svojej práce a koučingu sa v rámci voľného času venuje aj bicyklovaniu.

V podcaste sa dozviete: o jeho rolách v živote / o ochrnutí a návrate do života / ako sa dá obchodovať už na strednej škole / aké životné udalosti vníma ako začiatok kariéry / ako vníma zlyhania a ponaučenia / o štarte kariéry a začiatkoch v televízii / ako vznikol názov TV JOJ / ako sa vyvíja televízny trh na Slovensku / ako sa tvorí programová štruktúra televízie / prečo si myslí, že nie sú televízia, ale obsahový producent / ako skladal svoj team a čo sa pýta na pohovoroch / čo si myslí o účasti politikov v TV reláciách / ako vníma budúcnosť televízie, jej úlohu a postavenie. 

Podcast JERGY talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.