JERGY talks - Matej Toth
01:28:18
Podcast: JERGY talks

JERGY talks - Matej Toth

17.12.2019

Matej Toth, rodák z Nitry, športovec, atlét a otec rodiny. Výherca ankety atlét roka v rokoch 2006, 2013, 2014, 2015, 2016 a 2018. Po olympiáde v Rio de Janeiro bol druhýkrát nominovaný v ankete Atlét roka v Európe. V roku 2016 získal titul Športovec roka ako prvý atlét vôbec. Člen výkonného výboru SOV, Majster sveta a Olympíjsky víťaz.

V podcaste sa dozviete: ako sa dostal k športu / aký bol študent / o žurnalistike ako zamestnaní / o prvých atletických úspechoch - je talent? / ako sa prejavuje pred pretekom / o výstupe až na vrchol / o zlate z olympiády v Riu / o páde na dno a nechuti trénovať / o návrate chuti do športu a striebre z Európy / o spackanej Dohe / o cieľoch a budúcnosti

Podcast JERGY talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.