JERGY talks - Igor Toth
01:14:55
Podcast: JERGY talks

JERGY talks - Igor Toth

15.10.2019

Igor Toth marketér, otec rodiny a športovec. Je príkladom ako sa z analytika môže stať kreatívec. Dnes je riaditeľ marketingu O2 a marketér roka 2017.

V podcaste sa dozviete: ako sa z gymnázia dostal na fakultu manažmentu / kedy ho oslovil marketing / ako vníma svet reklamy na Slovensku / čo stíha robiť popri práci / kde nachádza relax a prečo sa venoval neziskovým projektom.

Podcast JERGY talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.