JERGY talks - Dalibor Cicman
01:22:50
Podcast: JERGY talks

JERGY talks - Dalibor Cicman

28.03.2021

Dalibor Cicman, systematický, priateľský a vizionársky rodák zo Sabinova. Absolvent Ekonomickej univerzity v Bratislave a Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach.  Už popri strednej škole budoval prvé web stránky a e-shopy. Počas vysokej školy založil spoločnosť GymBeam. Vybudoval viacre projektov a vlastných firiem. Dnes je majiteľ a riaditeľ jedného z najúspešnejších slovenských e-shopov - GymBeam. Ten predáva  výrobky na niekoľkých trhoch strednej a juhovýchodnej Európy.

V podcaste sa tiež dozviete: o škole a športe / o programovaní / o prvých web stránkach / ako sa dostal k Gymbeam / ako vyrástla spoločnosť z jedného na štrnásť trhov / či a ako rástol Dalibor s firmou / aká je ich firemná kultúra / o rozvoji zamestnancov / ako sa vysporiadava s prekážkami / kam smeruje Gymbeam / čo ho inšpiruje / ako relaxuje / aké knihy číta

Podcast JERGY talks prináša Jerguš Holéczy v spolupráci s aktuality.sk


Podcast JERGY talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.