JERGY talks - Andrea Vancikova
01:39:38
Podcast: JERGY talks

JERGY talks - Andrea Vancikova

22.11.2020
Andrea Vančíková, pozitívna, komunikatívna a váhavá rodáčka z Komárna,  absolventka Pedagogickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave.  MBA si následne spravila na City University of Seattle v Bratislave. Má vyše 18 rokov skúseností s poradenstvom v oblasti strategického vyhľadávania lídrov, budovania a reštrukturalizácie  tímov v rôznych priemyselných odvetviach. V minulosti pracovala Andrea pre prominentné personálno-poradenské spoločnosti. Aktuálne je riaditeľkou Human Capital Services v spoločnosti Grant Thornton Advisory Slovensko. V podcaste sa tiež dozviete: o flexibilite v živote / o budovaní sebavedomia / o rodine a podpore / ako sa vysporiadava s náročným obdobím / o šťastnom detstve / o štúdiu na vysokej škole / aké boli jej prvé pracovné kroky / ako sa dostala k headhuntingu / o stave manažérov na Slovensku / aký proces má výber riadiaceho pracovníka / čomu dôveruje pri rozhovore s ľuďmi – ako ich číta / ako správne skladať tímy / o výberoch v štátnej správe / ako relaxuje / aké knihy číta Podcast JERGY talks vzniká v spolupráci s aktuality.sk

Podcast JERGY talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.