JERGY talks - Alexandra Holla
01:14:42
Podcast: JERGY talks

JERGY talks - Alexandra Holla

20.06.2021

MUDr. Alexandra Hollá, pozitívna, odhodlaná a priateľská rodáčka z Bratislavy. Absolventka Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Aktuálne pracuje na Neonatologickej klinike intenzívnej medicíny LF UK. Okrem štúdia sa aktívne venovala aj športu. Stabilná členka ženskej futbalovej reprezentácie a kapitánka ŠK Slovan Bratislava.  Účastníčka ženskej Ligy majstrov UEFA.

V podcaste sa tiež dozviete: o detstve / ako si vytvárala vzťah k športu / ako vnímala školu / ako v mladosti dokázať skĺbiť priority / o štúdiu medicíny / či a ako pomáha komunikácia pri liečbe pacientov / čo jej dával futbal / aké je hrať proti najlepším na svete / čo obnáša práca na klinike neonatológie / ako relaxuje

Podcast JERGY talks prináša Jerguš Holéczy v spolupráci s aktuality.sk

Podcast JERGY talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.