JERGY talks - Jergus Holeczy
02:00:49
Podcast: JERGY talks

JERGY talks - Jergus Holeczy

27.12.2020

🎉JERGY talks špeciál🎉

Keď sa stretnú dvaja ukecaní na jeden podcast, vznikne z toho malý seriál. Prinášam tak už druhý špeciál, kde ma spovedá Martin Heržo.

Jerguš Holéczy, strategický, flexibilný a usmievavý rodák z Bratislavy. Svoju kariéru po štúdiu na Univerzite Komenského odštartoval v Seesame. Silné roky strávil v Nike, Be cool a ProCare Svet zdravia. Krátku pracovnú zastávku  mal v Niké, aby nateraz zakotvil v Mobelixe. Dlhoročný marketingový profesionál a PR harcovník s úchylkou k behu. Novopečený kouč a hlavne úspešný tvorca podcastu JERGY talks.

V podcaste sa tiež dozviete: ako vznikol podcast JERGY talks / čo a ako ho doviedlo ku koučingu / ako koučingové metódy využíva pri vedení svojho teamu / aké silné stránky má / ako pracuje s energiou / ako relaxuje a čím sa “nabíja” / čo je preňho šport, prečo a ako sa mu venuje / o cieľoch pracovných aj športových / ako skladá tím / kde nachádza inšpiráciu / čo chce dosiahnuť s JERGY talks / aké podcasty počúva / aký vzťah má ku kultúre / aké knihy ho bavia

Podcast JERGY talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.