JERGY talks - Martin Herzo 2
01:42:16
Podcast: JERGY talks

JERGY talks - Martin Herzo 2

02.06.2020

Martin Heržo, morálny, pohotový. Rodák z Bratislavy s pevnou vôľou. Absolvent Slovenskej Technickej Univerzity. Kariéru naštartoval v MAG media, kde prešiel rôznymi pozíciami. Od roku 2007 pôsobí ako obchodný riaditeľ televízie JOJ. Popri zamestnaní absolvoval 600 hodinový výcvik pracovnej psychológie, ukončený "titulom" CBC - cerfitikovaný biznis kouč. Okrem svojej práce a koučingu sa v rámci voľného času venuje aj bicyklovaniu.

V podcaste sa dozviete: o štruktúre majiteľov TV JOJ / ako sa menil manažment v TV / ako sa vyvíja tvorba obsahu / o odchode z TV JOJ a o návrate /  čo ho doviedlo ku koučingu /  ako využíva koučingové metódy v praxi / o speek like Heržo / ako si užíva bicyklovanie / ako trávi čas s kamarátmi / o cestovaní a relaxe / o knihách

Podcast JERGY talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.