JERGY talks - Tomas Brngal
56:02
Podcast: JERGY talks

JERGY talks - Tomas Brngal

01.10.2019

 S Tomášom Brngálom, zakladateľom Virtual Medicine a držiteľom Krištálového Krídla som hovoril o virutálnej realite a jej prínose pre zdravotníctvo. O jeho pohľade na skladanie tímu, nastavovanie cieľov a dôležitosti plánovania. 

V podcaste sa tiež dozviete: kde a ako Tomáš hľadá ľudí do svojho tímu / aké boli lekárske postupy v minulosti, aké sú dnes a aké budú v budúcnosti / ako začať ak máte v hlave projekt / čo je jeho životným poslaním / 


Podcast JERGY talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.