JERGY talks - Adela Vinczeova
01:30:37
Podcast: JERGY talks

JERGY talks - Adela Vinczeova

06.12.2020

Adela Vinczeová, spokojná a orientujúca sa rodáčka z Bratislavy. Absolventka Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave v odbore Kulturológia. Do povedomia ľudí sa dostala ako rozhlasová a televízna moderátorka. Svoju kariéru naštartovala už ako 16 ročná. Od roku 1999 pôsobí vo Funrádiu. V televízii sa presadila v roku 2004 ako moderátorka Slovensko hľadá Superstar. Mnohonásobná držiteľka ceny OTO.

V podcaste sa tiež dozviete: o detstve v zahraničí / ako sa jej študovalo v zahraničí a na Slovensku / o jej skrytých talentoch / o práci v Teleráne / ako sa prebojovala do Funrádia / o prelomovom televíznom projekte / aké poučenia jej život ponúkol / ako vedie rozhovor / ako vníma svojich respondentov / o vysporiadaní sa s tichom a náročnou situáciou / ako vníma úspech / o strese a pokore / ako prekonáva náročné obdobia v živote / kde nachádza inšpiráciu / ako relaxuje

Podcast JERGY talks vzniká v spolupráci s aktuality.sk

Podcast JERGY talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.