#041 – Zvládnete dve deti? A čo hormóny šťastia? Máte ich dosť?
19:09
Podcast: Jedna Mama

#041 – Zvládnete dve deti? A čo hormóny šťastia? Máte ich dosť?

13.12.2020
Ahojte, vymyslela som takú somarinu a vešiam to na internety… Ak mi po tejto epizóde rapídne klesne počet subscriberov, nebudem prekvapená 😉 Okrem iného sa tu dopočujete o hormónoch šťastia a ako si ich vyrobiť – tabuľku nájdete na mojom instagrame @jednamamapodcast A takisto si môžete vyskúšať ako sú na tom vaše nervy a tak […]

Podcast Jedna Mama je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Jedna Mama
Kategórie: Rodina a deti
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.