EPIZÓDA PIATA: Nežiarli, keď pozerá porno

18.07.2019

Žiarlivosť naša každodenná. Kde sú hranice flirtu a koketérie? Pozrieť sa do jeho telefónu, keď je v sprche? Je virtuálna nevera neverou? @polnispetusa a @evelynjefresh o žiarlivosti, ktorá obmedzuje tvoju slobodu, o žiarlivosti, ktorá ťa mení na iného človeka, o žiarlivosti pozitívnej aj chorobnej. Aká je tvoja skúsenosť? evelynmapodcast@gmail.com

Podcast jauuu, PS: to bolelo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK