EPIZÓDA ŠTVRTÁ: Bývalky - nenávidené bohyne minulosti

10.07.2019

Tie, o ktorých sa nerozpráva. Bývalé priateľky. Voldemortky! Do akej miery si schopná tolerovať jeho ex vo svojom živote? Pravdepodobne nie si jeho prvá, ale to neznamená, že nemôžeš byť jediná. Hovoríš si „tá jeho ex, tá sviňa, tá sa mu vždy ozýva“, ale čo ak je to úplne inak. Mohlo to byť nevinné pozvanie na kávu, ale čo ak spomienkový optimizmus kicked in? To, že sa chlapi bavia s bývalkami, nie je problém. Problém je, ako sa s nimi bavia. Píše si potajomky s bývalou frajerkou a keď mu na to prídeš, bude ti tvrdiť, že sa len kamarátia? Máš chuť vymazať jeho bývalé priateľky raz a navždy z jeho hlavy aj telefónu? Aj ty niekedy nezmyselne prepadneš pocitu, že jeho bývalka bola v niečom lepšia?  @evelynjefresh a @polnispetusa v novej epizóde venovanej bývalkám a ex-kám. Manipulatívnym, charakterným, majetníckym, ale aj tým, ktoré možno vôbec netušia, že s nimi má niekto problém.  evelynmapodcast@gmail.com

Podcast jauuu, PS: to bolelo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK