MUŽI-HYSTERKY :epizóda dvadsiatatretia

01.04.2020

Chceli sme byť frajerky, mať nový mikrofón a super zvuk. Ale nestačí mať nový mikrofón. Dopadlo to tak, že my, INŽINIERKY TECHNIKY, sme namiesto nového mikrofónu nahrali novú epizódu na obyčajný kamerový mikrofón v Evinom Mac-u. Neprepli sme si to v nastaveniach... Príšerný sound. Ten zvuk je ako z hrnca. Ale veríme, že vás to neodradí od počúvania. Do epizódy sme dali, ako vždy, naše všetko :)  A sľubujeme, že tieto technické "oné" raz zdoláme. 

Od hysterického vyskakovania z auta (ehm, na parkovisku) až po hysterickú scénu v kuchyni, že on si niečo urobí (ehm, tupým nožom na tortu). Milujeme mužov-hysterikov. No a špeciálny priestor dostalo vražedné kombo - hypochondri s tendenciou k dráme:)   

https://www.instagram.com/jauuu_ps_tobolelo/?hl=sk   

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk 

Podcast jauuu, PS: to bolelo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK