EPIZÓDA DRUHÁ: Králi džungle

27.06.2019

Po úspechu prvej epizódy sme sa začali neskromne cítiť ako inžinierky srdca a začína nás to nebezpečne baviť. Ale nesmieme byť premotivované, to žiadna z nás. Prestaňme byť zlatými táckarkami. Vo vzťahu nemôžeme byť neustále panie dávačky...

Čo spôsobuje pasivitu mužov? Muži túžia po sirénach, chcú dobýjať. Aj tá najväčšia knedľa ťa chce dobyť. Ako im dať pocit, že sú kings of the jungle? Kedy je škoda oholiť si nohy, a kedy mu máš na krk zavesiť zlatú medailu? Tentoraz najmä o tom, že ženy sa v tomto svete správajú ako muži a naopak.

Už teraz čakáme vaše príbehy a praktické skúsenosti z oblasti „Dať, či nedať na prvom rande?“ 😊 Čítame všetko, čo pošlete mailom na  evelynmapodcast@gmail.com alebo cez Instagram @polnispetusa @evelynjefresh

A ďakujeme http://www.winenot.sk/  za príjemné prostredie na nahrávanie.

Podcast jauuu, PS: to bolelo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK