Nie každý vzťah končí happyendom... (už čoskoro)

11.06.2019

Máte brutálnu krízu vo vzťahu? My s Peťou si myslíme, že kolektívne sa trpí lepšie, takže svoje aktuálne pocity môžeš ťuknúť na instačko @evelynjefresh alebo mailom na evelynmapodcast@gmail.com a podeliť sa s nami o svoje trable. My pridáme naše skúsenosti a intuíciu. Každá z nás občas vo vzťahu trpí a je dobré sa o tom rozprávať.

Podcast jauuu, PS: to bolelo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK