PEŤA NA TINDRI? (zoznamky vol.2) : epizóda dvadsiatašiesta

24.04.2020

Tieto príbehy museli ísť von. Museli sme dať pokračovanie zoznamiek, lebo je to evidentne nevyčerpateľná téma. Tento diel obsahuje nečakaný pissing, protézu v bazéne, masírovanie čivavy, princa, ktorý sa v noci mení na žabu, idzem-nejdzem, Evelyn na pláži s tajomným mulatom... Dosť bolo bulváru - push play, všetko tam naozaj je. Mali sme bohovskú srandu pri nahrávaní, ďakujeme za všetky vaše príbehy :) A pre všetky inžinierky srdca  https://merch.sk/inzinierky-srdca   

Poznáš podcast VESELÁ PANI? https://open.spotify.com/show/6lRZ5nlB00o0D7skmu1zqi  

ZAPO - zábava v podcastoch https://www.instagram.com/zapoofficial/   

artwork: https://www.instagram.com/popysky_/  

 

Podcast jauuu, PS: to bolelo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK