EPIZÓDA TRETIA: Sex na prvom rande

03.07.2019

Nie sme radodajky, sme pôžitkárky. Ale tento gordický uzol sa nám nedarí rozviazať už roky. Dať alebo nedať na prvom rande? Robiť za každú cenu drahoty alebo radšej sa nechať pozvať na dva gintoniky a dobrodružstvo sa môže začat? Kedy majú muži tendenciu zamilovať sa? A naopak, kedy sa radšej ghostnú? Jedna vec je chémia, druhá dávať o pár hodín gate dole. Bohapustá búchačka má svoje čaro, ale nemusíš sa hneď namotať na týpka, s ktorým spávaš. Prečo nejde dohromady oravský temperament a vedomé laškovanie? Existuje horšia kombinácia ako sixpack na bruchu a energia mŕtvej ryby? evelynmapodcast@gmail.com Pokiaľ chceš vzťah so všetkým, čo k nemu patrí, vypočuj si nás, @evelynjefresh a @polnispetusa , v ďalšej epizóde nášho podcastu o vzťahoch, ktorý sme nahrávali s pohárom prosecca tu: www.winenot.sk

Podcast jauuu, PS: to bolelo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK