Podcast:Index

Index 11: Ako fungujú podvody na bazárových weboch

21.11.2018
V predvianočnom čase sa častejšie obraciame na bazárové weby, aby sme tam pri nákupe darčekov ušetrili. Silné obdobie pre obchody z druhej ruky príde aj po sviatkoch, keď sa začnú predávať nevhodné darčeky. Aké najčastejšie podvody sa na bazárových weboch objavujú, ako sa im vyhnúť, čo obsahuje dobrý inzerát a treba v ňom byť prehnanene vtipný? Odpovedá Branislav Boďa, šéf inzertných webov vydavateľstva Ringier Axel Springer. Index je týždenný podcast denníka SME s moderátormi Nikolou Bajánovou a Adamom Valčekom.

Podcast Index je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK