Podcast: Index

Index 15: Ekonomike sa darí, máme sa dobre? Hľadali sme udalosti roka 2018

19.12.2018
Posledná epizóda podcastu Index v roku sa zaoberá udalosťami, ktoré hýbali slovenskou ekonomikou. V ankete odpovedajú a top udalosti vyberajú šéf OZ KOVO Emil Machyna, CEO SLSP Peter Krutil, viceprezident Zväzu obchodu Pavol Konštiak, prezident Slovenskej komory exekútorov Miroslav Paller, generálny riaditeľ Lidl Slovensko Matúš Gála a predseda Lekárskeho odborového združenia Peter Visolajský. Hlbšie sa na ich výber pozreli Robert Chovanculiak a Martin Vlachynský z Inštitútu ekonomických a spoločenských analýz v skratke INESS. Index je týždenný podcast denníka SME s moderátormi Nikolou Bajánovou a Adamom Valčekom.

Podcast Index je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SME.sk
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK