Podcast: Index

Vynaliezavosť v kríze a ako sa lekárom skladáme na základné potreby

09.04.2020
Zo zistení Slovak Busines Agency vyplýva, že na Slovensku podniká v odvetviach, ktoré sú najviac ohrozené karanténnymi opatreniami viac ako 53 tisíc malých a stredných podnikateľov. Najväčšiu časť ohrozených podnikov tvoria pritom mikropodniky, teda tie, ktoré zamestnávajú menej ako 10 zamestnancov. Optikou právnych foriem - necelé dve tretiny tvoria živnostníci, viac ako tretinu podniky a tri percentá slobodné povolania. Čo pre nich vymyslela vláda a stačí to? Odpovedá konzultant pre MSP Oto Kóňa. A nielen u nás - po celom svete - katalyzovala koronakríza množstvo iniciatív a platforiem na pomoc či už podnikateľom alebo aj lekárom. Viac s analytikom INESS a autorom knihy Pokrok bez povolenia Róbertom Chovanculiakom. Rozprávala sa s nimi Nikola Bajánová.

Podcast Index je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SME.sk
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK