Podcast: Index

Index 12: Kto sú najväčší právnici na Slovensku a čo robia

29.11.2018
Denník SME a The Slovak Spectator zostavili rebríček najväčších právnických firiem. Čo rozhoduje o poradí? Ktorá kancelária zamestnáva najviac právnikov? Prečo majú slovenské kancelárie spravidla vyššiu ziskovosť než medzinárodné? Odpovedá Ján Pallo, vydavateľ The Slovak Spectator. Adam Valček, ktorý sa podieľal na príprave aktuálneho vydania magazínu Právo, zas vysvetľuje, na ktorých veľkých transakciách sa top advokáti podieľali (kľúčové slová: internetové pripojenie, jogurt, poistenie či kompresór) a kto ukradol bratislavský hotel Carlton. Dozviete sa aj to, ako sa zmení Občiansky zákonník. Index je týždenný podcast denníka SME s moderátormi Nikolou Bajánovou a Adamom Valčekom.

Podcast Index je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SME.sk
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK